سلام بر تو اى دختر رسول خدا سلام بر تو اى دختر پیغمبر خدا... سلام بر تو اى دختر حبیب خدا سلام بر تو اى دختر دوست خاص خدا... سلام بر تو اى دختر بنده خالص خدا سلام بر تو اى دختر امین خدا سلام بر تو اى دختر بهترین خلق خدا ... سلام بر تو اى دختر بهترین پیغمبران و رسولان و فرشتگان خدا ... سلام بر تو اى دختر بهترین خلق سلام بر تو اى سیده زنان عالم از اولین و آخرین... سلام بر تو اى زوجه ولى خدا (امیر المؤمنین) و بهترین تمام خلق بعد از رسول خدا... سلام بر تو اى مادر حسن و حسین دو سید جوانان اهل بهشت... سلام بر تو اى صدیقه طاهره که به راه دین شهید گردیدى... سلام بر تو اى آنکه خدا از تو خوشنود و تو از خدا خوشنودى... سلام بر تو اى صاحب فضیلت‏و پاکیزه صفات سلام بر تو اى انسیه حوراء... سلام بر تو اى ذات متقى پاک گوهر سلام بر تو اى آنکه به الهام خدا دانا بودى... سلام بر تو اى مظلوم (و داراى عصمت) که حق تو را غصب کردند... سلام بر تو اى ستم کشیده و مقهور دشمنان دین... سلام بر تو اى فاطمه دختر رسول خدا و رحمت و برکات حق بر تو باد.
بیت الزهراء عليها السلام
بسم الله الرحمن الرحیم

مرکز آموزش علوم قرآنی بیت الزهراء سلام الله علیها در سال ۱۳۷۷ با هدف نشر معارف قرآنی و آموزه های اهل البیت علیهم السلام, ویژه بانوان تاسیس شد و شرکت در کلیه کلاسها (بجز طرح بشارت) رایگان می باشد.

آدرس: شهرک غرب (قدس), بلوار شهید دادمان, پلاک ۸۱
تلفن: ۸۸۰۷۷۶۹۳

برنامه کلاسها
کلیه کلاسها (بجز طرح بشارت, کلاس تخصصی طرح بشارت و صرف عربی) رایگان می باشد.

کلیه کلاسها ویژه بانوان می باشد.

صبح ها ۰۸:۳۰ تا ۱۲:۰۰

شنبه: طرح بشارت (زبان آموزی و آشنایی با مفاهیم قرآن کریم به روش ساده).

یکشنبه: آموزش روخوانی, روان خوانی و تجوید قرآن کریم.

سه شنبه: صرف مقدماتی ــ کلاس تخصصی طرح بشارت

چهارشنبه: نهج البلاغه -  تفسیر قرآن کریم

بایگانی موضوعی
صدا (25)
عکس (140)
قرآن (202)
مترجم سایت
دیدگاه مهمانان سایت
هشتم شوال سالروز تخریب بقیع بدستور وهّابیان سَفّاک وخونخوار و بدتر از یهود
ان شاالله ...
احداث حَرم را همگی دست بگیریم
روزی به تماشای ضریح تو بنازیم
سجادیه و صحن حَسنّیه بسازیم
اطراف دو تا حوزه ی علمیه بسازیم
یک روز بسازیم همه باورمان را
خوشحال نماییم دل مادرمان را
هشتم شوال سالروز تخریب بقیع بدستور وهّابیان سَفّاک وخونخوار و بدتر از یهود.
فتاوای فقهی وهّابیان كه موضوع اصلی بحث ما است، چندین مورد است. مهم‌ترین آنها :
حُرمت سفر برای زیارت قبور پیامبران و صالحان و حُرمت تَبَرّك و توسل به آنان و ساختن حرم و بارگاه بر قبور آنهاست. بنابراین هرگونه توسل و تبرك جستن به ساحت پیامبران و ائمه اطهار شرك و كفر و بت‌پرستی محسوب می‌شود و موجب حلال شدن مال و جان چنین افراد است. مرحوم آیت الله امین عاملی در كتاب خود پیرامون عقاید وهابیان می‌نویسد:
‌ «اعتقاد وهابیان درباره عموم مسلمانان این است كه مسلمین پس از ایمان به كفر برگشته‌اند و پس از توحید به شرك گراییده‌اند. زیرا آنان در دین بدعت گذاشته‌اند و به جهت زیارت و تبرك جستن به انبیاء و صالحین به كفر و شرك روی آورده‌اند، لذا جنگ با آنان واجب و ریختن خون آنان و تصرف اموالشان بر مسلمانان (وهابیان) حلال است» بر این اساس بود كه آنها به هر جا و به هر شهر و دیاری دست می‌یافتند قبل از هر چیز به تخریب مشاهد شریفه و بقاع متبركه می‌پرداختند.
كشتار وهابیان در عتبات عالیات صفحه‌ای سیاه در تاریخ اسلام است. در سال 1216 هـ . ق امیر سعود با لشگری بسیار به شهر كربلا حمله‌ور شدند. تعداد بیست هزار نفر از اهالی كربلا و زوار كشته شدند و خزانه حرم و تمام تزئینات و جواهرات حرم به تاراج رفت. همچنین آنان به هنگام تسلط بر طائف و مكه قبور جد و عموی پیامبر، خدیجه همسر پیامبر و بسیاری از اماكن‌ مقدسه را ویران كردند.
در ماه رمضان 1344 هـ . ق وارد مدینه شدند و پس از گذشت چند روز در هشتم شوال گنبد و بارگاه ائمه معصومین ـ ع ـ در بقیع را به كلی منهدم كردند و از این حرم و قبور به جز قطعه‌ سنگ‌هایی كه در اطراف قبور نصب كردند اثر و علامتی باقی نماند. به كارگرانی كه این عمل ننگین را انجام دادند، مبلغ هزار ریال مجیدی دستمزد پرداخت گردید. (تنها حرم مطهر پیامبر اسلام‌ ـ ص )ـ آن هم در اثر ترس از قیام مسلمانان جهان از تعرض و تخریب مصون ماند كه اگر این ترس نبود حرم پیامبر اسلام ـ ص ـ پیش از سایر بقاع مورد تعرض قرار می‌گرفت. بعضی از نویسندگان وهابی این مصونیت را بدین گونه توجیه می‌كنند «كه ما این گنبد را به عنوان یكی از گنبدهای مسجد می‌شناسیم نه به عنوان گنبد و بارگاه حرم پیامبر والا ...» و اینك با گماردن مأموران تند و خشن و گاهی چوب به دست از نزدیك شدن زائران به این حرم جلوگیری می‌كنند.
( لعنتُ اللهِ عَلَی الْقَومِ الظّالمین )
مطالب مرتبط
دیدگاه


فقط یک بار بر روی دکمه ارسال کلیک کنید و منتظر بمانید.
دیدگاههای ارسالی پس از بازبینی منتشر می شوند.
چنانچه پس از ارسال دیدگاه با خطای 403 مواجه شدید, علت آن سیستم امنیتی سایت می باشد. برای رفع این خطا از طریق ایمیل با ما در تماس باشید.


بازگشت به بالا بازگشت به بالا
سخنی از نهج البلاغه
با هر بار بازدید شما از این صفحه، قطعه ای از سخنان حضرت علی علیه السلام در نهج البلاغه پخش میگردد.
یا مهدی چشم براهت هستیم...
البیعت لله
اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج
برای سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) سوره حمد و صلواتی هدیه بفرمایید.
پخش زنده
جاودانگان تاریخ
سلام بر شهیدان. سلام بر عزیزانی که باارزشترین سرمایه خود را که جانشان بود, در راه دفاع از ایران اسلامی تقدیم کردند. سلام بر راست قامتانی که جاودانه تاریخ شدند.

جاودانگان تاریخ
۱۵ مطلب آخر
آشپزی و تغذیه