سلام بر تو اى دختر رسول خدا سلام بر تو اى دختر پیغمبر خدا... سلام بر تو اى دختر حبیب خدا سلام بر تو اى دختر دوست خاص خدا... سلام بر تو اى دختر بنده خالص خدا سلام بر تو اى دختر امین خدا سلام بر تو اى دختر بهترین خلق خدا ... سلام بر تو اى دختر بهترین پیغمبران و رسولان و فرشتگان خدا ... سلام بر تو اى دختر بهترین خلق سلام بر تو اى سیده زنان عالم از اولین و آخرین... سلام بر تو اى زوجه ولى خدا (امیر المؤمنین) و بهترین تمام خلق بعد از رسول خدا... سلام بر تو اى مادر حسن و حسین دو سید جوانان اهل بهشت... سلام بر تو اى صدیقه طاهره که به راه دین شهید گردیدى... سلام بر تو اى آنکه خدا از تو خوشنود و تو از خدا خوشنودى... سلام بر تو اى صاحب فضیلت‏و پاکیزه صفات سلام بر تو اى انسیه حوراء... سلام بر تو اى ذات متقى پاک گوهر سلام بر تو اى آنکه به الهام خدا دانا بودى... سلام بر تو اى مظلوم (و داراى عصمت) که حق تو را غصب کردند... سلام بر تو اى ستم کشیده و مقهور دشمنان دین... سلام بر تو اى فاطمه دختر رسول خدا و رحمت و برکات حق بر تو باد.
بیت الزهراء عليها السلام
بسم الله الرحمن الرحیم

مرکز آموزش علوم قرآنی بیت الزهراء سلام الله علیها در سال ۱۳۷۷ با هدف نشر معارف قرآنی و آموزه های اهل البیت علیهم السلام, ویژه بانوان تاسیس شد و شرکت در کلیه کلاسها (بجز طرح بشارت) رایگان می باشد.

آدرس: شهرک غرب (قدس), بلوار شهید دادمان, پلاک ۸۱
تلفن: ۸۸۰۷۷۶۹۳

برنامه کلاسها
کلیه کلاسها (بجز طرح بشارت, کلاس تخصصی طرح بشارت و صرف عربی) رایگان می باشد.

کلیه کلاسها ویژه بانوان می باشد.

صبح ها ۰۸:۳۰ تا ۱۲:۰۰

شنبه: طرح بشارت (زبان آموزی و آشنایی با مفاهیم قرآن کریم به روش ساده).

یکشنبه: آموزش روخوانی, روان خوانی و تجوید قرآن کریم.

سه شنبه: صرف مقدماتی ــ کلاس تخصصی طرح بشارت

چهارشنبه: نهج البلاغه -  تفسیر قرآن کریم

بایگانی موضوعی
صدا (25)
عکس (140)
قرآن (202)
مترجم سایت
دیدگاه مهمانان سایت

به ذرّه گر نظر لطف بوتراب كند
خبر خیلی خوب:
بارگاه امیرالمؤمنین(علیه السّلام) خادم با حقوق و مزایای بسیار مناسب می پذیرد.
برای همه ما پوشیدن لباس خادمی امیرالمؤمنین علیه السلام یك افتخار بزرگ محسوب می شود. گاهی وقت ها هم وقتی كسی برایمان تعریف می كند كه به عنوان خادم افتخاری بارگاه ایشان لباس خادمان را می پوشد و به نجف اشرف مشرف می شود، اگر حسودی نكنیم، حتما غبطه می خوریم.
✳️اما واقعیت آن است كه لازم به غبطه خوردن و رایزنی و پارتی بازی و كسب شهرت و مدال قهرمانی نیست، امیرالمؤمنین علیه السّلام خیلی وقت است كه به راحتی خادم استخدام می كنند. اتفاقا جیره و مواجب خوبی هم می دهند و شرمنده هیچ كسی نمی شوند.
ایشان این روزها جاروكش و راهنمای زایر در حرم خودشان زیاد دارند، اكنون جاروكشی مردم و خدمتگزار خوب برای كشور شیعه می خواهند. ایشان پزشك منصف در بیمارستان، دانشجوی سخت كوش در دانشگاه، مهندس دلسوز در صنعت، كاسب حلال خور در بازار، كارمند تلاشگر در اداره، مسئول خدمتگزار در امور اجرایی، قاضی مومن در دادگاه، راننده مسلمان در جاده، معلم غمخوار در مدرسه، استاد دلسوز در مراكز علمی و ... می خواهند.
در فرم استخدامی (خدمتگزاری) امیرالمؤمنین علیه السّلام محدودیت سن و تحصیلات و سابقه كار وجود ندارد. ایشان همه را در هر گوشه این كشور به خادمی می پذیرند. اتفاقا نه لباس خاص می خواهد و نه بلیط هواپیما برای رسیدن به نجف...
نوكری امیرالمؤمنین علیه السلام مُلزم به لباس و حَرَم نیست، هر كس بخواهد می تواند همین الان استخدام بارگاه امیر نجف علیه السّلام بشود،
بیایید نیّت كنیم هر ماه، هرجا كه هستیم حداقل یك روز برای امیرالمؤمنین علیه السلام خدمت كنیم.
بیایید برای اعتلای شیعه وجلب محبت وخادمی بارگاه امیر المؤمنین (ع) یك روز در ماه حُبّ نفس و مال و پُست و مقام را در نظر نگیریم و با نیّت خادمی علی ابن ابیطالب علیه السّلام در میان مردم حاضر شویم، ایشان بابت این خادمی مزد خوبی هم می دهند...به شرط آنكه مزدبگیری را بلد باشیم
خوشا به حال كسی كه هر روز خادم بارگاه امیرالمؤمنین(ع) است...
بشتابید........
غدیر نزدیک است...

مطالب مرتبط
دیدگاه


فقط یک بار بر روی دکمه ارسال کلیک کنید و منتظر بمانید.
دیدگاههای ارسالی پس از بازبینی منتشر می شوند.
چنانچه پس از ارسال دیدگاه با خطای 403 مواجه شدید, علت آن سیستم امنیتی سایت می باشد. برای رفع این خطا از طریق ایمیل با ما در تماس باشید.


بازگشت به بالا بازگشت به بالا
سخنی از نهج البلاغه
با هر بار بازدید شما از این صفحه، قطعه ای از سخنان حضرت علی علیه السلام در نهج البلاغه پخش میگردد.
یا مهدی چشم براهت هستیم...
البیعت لله
اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج
برای سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) سوره حمد و صلواتی هدیه بفرمایید.
پخش زنده
جاودانگان تاریخ
سلام بر شهیدان. سلام بر عزیزانی که باارزشترین سرمایه خود را که جانشان بود, در راه دفاع از ایران اسلامی تقدیم کردند. سلام بر راست قامتانی که جاودانه تاریخ شدند.

جاودانگان تاریخ
۱۵ مطلب آخر
آشپزی و تغذیه